Realizacja - Kosmetologia Estetyczna Zaraska | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
strona wizytówka
Branża klienta: 
zdrowie i uroda
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę Przeczytaj referencję

Mocne strony

Spójna z wizerunkiem firmy

Wiemy, jak ważna dla wielu firm jest identyfikacja wizualna marki. Dlatego cały design tej strony został zaprojektowany tak, by był zgodny z wizerunkiem firmy. No i oczywiście tak, żeby strona wyglądała nowocześnie i atrakcyjnie!

Galeria zdjęć

Dla właściciela tej strony bardzo ważna była możliwość prezentacji wysokiej jakości własnych grafik i zdjęć. Dzięki atrakcyjnej i łatwej w nawigacji galerii zdjęć może je teraz wedle uznania dodawać i modyfikować. Ogranicza go tylko wyobraźnia.

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Zaraska to gabinet kosmetologii estetycznej w Siemianowicach Śląskich.

Właścicielka gabinetu zadecydowała, że nadeszła pora na przyciągnięcie większej liczby pacjentek chętnych na zabiegi. Pomóc w tym miała firmowa strona internetowa.

Wirtualna wizytówka gabinetu specjalizującego się w upiększaniu ludzi sama musiała wyglądać jak najlepiej. Dlatego zadbaliśmy o jej:

  • zgodność z identyfikacją wizualną marki,
  • przejrzysty i czytelny układ,
  • atrakcyjną galerię zdjęć.

Strona internetowa gabinetu Zaraska to namacalny dowód na to, że można tworząc stronę, można zadbać jednocześnie o jej nowoczesny, atrakcyjny wygląd i sprawność techniczną. Efekt? Zobaczcie sami!

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.