Realizacja - Interfleet | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Rozbudowana strona
Branża klienta: 
transport
System zarządzania treścią: 
Drupal 8
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Dowolna funkcjonalność

A co, jeśli klient potrzebuje nietypowego rozwiązania na stronie? Czegoś, czego próżno szukać u konkurencji? Nie ma problemu - nasi programiści coś wymyślą. Najlepszym tego dowodem jest niniejsza strona.

Mapa Google

Na tej witrynie zainstalowaliśmy mapkę Google. Klienci lokalni często szukają adresu firmy. Dzięki mapce mogą zaplanować dojazd do firmy bez wychodzenia ze strony! A każde ułatwienie zwiększa szansę na to, że klienci ci faktycznie pojawią się w firmie.

Skuteczna strona kontaktowa

Strona kontaktowa to jedno z najważniejszych miejsc na tej witrynie. Potencjalni klienci znajdą tu wszystko to, co niezbędne do kontaktu. Wygodny formularz kontaktowy, pełne dane kontaktowe, no i mapka dojazdu - pamiętaliśmy o wszystkim.

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Interfleet to wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych z kilkunastoma oddziałami na terenie całej Polski.

Firma potrzebowała strony internetowej, na której klienci z całej polski będą mogli łatwo i wygodnie wynająć samochód zastępczy.

Dla Interfleet stworzyliśmy rozbudowaną stronę internetową z nie jedną, lecz czterema funkcjonalnościami. Każdą z nich zaprojektowaliśmy "od zera" specjalnie dla potrzeb klienta. Tymi funkcjonalnościami są:

 • system rezerwacji samochodów online,
 • zaawansowana wyszukiwarka pojazdów,
 • pojawiający się banner reklamowy z aktualnymi promocjami,
 • mapa z zaznaczonymi lokalizacjami wszystkich oddziałów.

  Efekt końcowy? Witryna internetowa, która praktycznością i wygodą użytkowania przypomina aplikację mobilną... a działa jeszcze lepiej!

  Wizualizacja

  ×

  Zostaw numer, omówimy Twój projekt

  CAPTCHA
  To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.