Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
blog internetowy
Branża klienta: 
moda
System zarządzania treścią: 
WordPress
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Responsywność

Ta strona wygląda równie dobrze na wszystkich urządzeniach! Niestraszne jej smartfony, komputery stacjonarne ani tablety. Cała jej zawartość - obrazy, menu, tekst i inne - dopasowuje się do szerokości ekranu. Dbamy o wrażenia wszystkich internautów.

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Przejrzysty i czytelny układ

Już po pierwszym rzucie oka na tę stronę wiadomo, gdzie szukać jej najważniejszych treści i funkcjonalności. Czytelna czcionka, białe spacje, właściwy kontrast, subtelne wyróżnienia - nie zapomnieliśmy o niczym.

System zarządzania treścią

Ta strona działa w oparciu o popularny system zarządzania treścią. Dzięki temu nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy mogą ją swobodnie obsługiwać. Mogą dodawać treści, media, a nawet całe strony. A to tylko skrawek dostępnych możliwości.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Blog Olivka to wirtualny blog osobisty o modzie, podróżach, przygodach i zdrowym stylu życia.

Blog o modzie kobiet po prostu musiał dobrze się prezentować. Ale to nie wszystko! Na wzmiankę zasługuje przede wszystkim:

  • połączenie bloga z kontami na Facebooku, Instagramie i YouTube;
  • wygodna i intuicyjna nawigacja po stronie;
  • dostosowanie do czytelników mobilnych: blog jest responsywny i szybko się ładuje.

Obecnie blog Olivka jest jednym z głównych filarów budujących obecność Olivki w sieci. Razem z social media tworzą zgrany duet. I niezwykle efektywny!

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt