Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
sklep internetowy
Branża klienta: 
kultura
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Dowolna funkcjonalność

A co, jeśli klient potrzebuje nietypowego rozwiązania na stronie? Czegoś, czego próżno szukać u konkurencji? Nie ma problemu - nasi programiści coś wymyślą. Najlepszym tego dowodem jest niniejsza strona.

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Indywidualny design

Design tej strony został przygotowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Wszystko - od menu po stopkę - współgra idealnie ze sobą i oddaje ducha przedsięwzięcia klienta. A dzięki temu strona wyróżnia się na tle konkurencji!

Responsywność

Ta strona wygląda równie dobrze na wszystkich urządzeniach! Niestraszne jej smartfony, komputery stacjonarne ani tablety. Cała jej zawartość - obrazy, menu, tekst i inne - dopasowuje się do szerokości ekranu. Dbamy o wrażenia wszystkich internautów.

Sprawność techniczna

Ta strona działa szybko i bez błędów zawsze i wszędzie. Na każdym urządzeniu. W każdej przeglądarce. U każdego internauty. Narzędzia testujące (i nasi programiści) dają jej zielone światło!

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

SJRecords to wydawnictwo promujące najzdolniejszych artystów muzyki jazzowej i improwizowanej.

SJ Records potrzebowało witryny, dzięki której byłoby możliwe sprzedawanie nietypowego produktu... albumów muzycznych w formie plików audio!

Żeby sprostać tym oczekiwaniom zaprojektowaliśmy sklep internetowy prawdziwie niepowtarzalny. Od zera stworzyliśmy system umożliwiający:

  • pobranie zakupionych plików audio z panelu klienta;
  • odsłuchanie fragmentu dowolnego utworu przed zakupem.

A to wszystko w unikalnej, ciemnej szacie graficznej podkreślającej artystycznego ducha strony.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt