Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Rozbudowana strona
Branża klienta: 
zwierzęta
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
pozycjonowanie
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Blog

Właściciel tej witryny potrzebował sposobu na regularną komunikację z internautami. Umieściliśmy więc na niej blog. To dzięki niemu firma może m.in. łatwo i szybko publikować ciekawe posty, prezentować videorelacje i dzielić się nowinkami z firmy.

Dowolna funkcjonalność

A co, jeśli klient potrzebuje nietypowego rozwiązania na stronie? Czegoś, czego próżno szukać u konkurencji? Nie ma problemu - nasi programiści coś wymyślą. Najlepszym tego dowodem jest niniejsza strona.

Poczytne artykuły na blogu

Artykuły na blogu znajdującym się na tej stronie cieszą się wyjątkową popularnością wśród internautów. To rozbudowane, ciekawe i wartościowe treści, któe podobają się również robotom Google. Efekt? Wysokie pozycje w wyszukiwarkach i liczni czytelnicy!

Wysokie pozycje w Google

Tę witrynę odnajdziesz na pierwszych stronach z wynikami wyszukiwania w Google dla wielu fraz kluczowych. Równie łatwo może tego dokonać wielu potencjalnych klientów firmy. Co to oznacza? Większe szanse na sprzedaż online!

Większy ruch na stronie

Nasze działania sprawiły, że ta strona jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów niż przedtem. Witryna jest nasycona wybranymi słowami kluczowymi, które przyciągają więcej klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Petsi to profesjonalna opiekunka dla psów. Zawodowo zajmuje się pupilami, gdy ich właściciele nie mają na to czasu.

Dynamicznie rozwijająca się firma potrzebowała strony internetowej. Strony, która pozwoli na znalezienie nowych klientów, zaś aktualnym klientom da wgląd w to, co dzieje się z ich zwierzakami.

Dla Petsi przygotowaliśmy nowoczesną, atrakcyjną stronę internetową. Znajduje się na niej:

  • Panel Psa – czyli autorski panel dla klientów Petsi. Mogą w nim przejrzeć zdjęcia i filmy ze spacerów oraz zapoznać się z przebiegiem współpracy;
  • prywatny blog;
  • bogata galeria filmów i zdjęć.

To jednak nie wszystko.

Aktualnie pozycjonujemy stronę Petsi. I jest to jedna z naszych najlepszych kampanii.

Podczas naszej współpracy podnieśliśmy ruch organiczny o... 1488% (niecałe 200 kliknięć na starcie i ponad 2900 obecnie). A co najlepsze, wciąż pniemy się do góry. I nie zamierzamy przestać.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt