Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Portal internetowy
Branża klienta: 
edukacja
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Indywidualny design

Design tej strony został przygotowany specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Wszystko - od menu po stopkę - współgra idealnie ze sobą i oddaje ducha przedsięwzięcia klienta. A dzięki temu strona wyróżnia się na tle konkurencji!

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Przejrzysty i czytelny układ

Już po pierwszym rzucie oka na tę stronę wiadomo, gdzie szukać jej najważniejszych treści i funkcjonalności. Czytelna czcionka, białe spacje, właściwy kontrast, subtelne wyróżnienia - nie zapomnieliśmy o niczym.

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Noizer to rozbudowany portal internetowy zaprojektowany z myślą o młodzieży. To miejsce, w którym młodzi piszą dla młodych. Przyszli dziennikarze i publicyści dzielą się tutaj pisanymi przez siebie artykułami. Naszym zadaniem było stworzyć im do tego odpowiednie warunki w wirtualnym świecie. Postawiliśmy na:

  • atrakcyjny, czytelny i przyjazny młodzieży wygląd strony;

  • zrozumiałą strukturę witryny i podział na kategorie artykułów;

  • maksymalne uproszczenie publikacji treści oraz reagowania na nią przez czytelników.

Klient miał swoją wizję witryny www. My tchnęliśmy w nią życie.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt