Realizacja - Kosmetyka Profesjonalna | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Portal internetowy
Branża klienta: 
zdrowie i uroda
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Przejrzysty i czytelny układ

Już po pierwszym rzucie oka na tę stronę wiadomo, gdzie szukać jej najważniejszych treści i funkcjonalności. Czytelna czcionka, białe spacje, właściwy kontrast, subtelne wyróżnienia - nie zapomnieliśmy o niczym.

Responsywność

Ta strona wygląda równie dobrze na wszystkich urządzeniach! Niestraszne jej smartfony, komputery stacjonarne ani tablety. Cała jej zawartość - obrazy, menu, tekst i inne - dopasowuje się do szerokości ekranu. Dbamy o wrażenia wszystkich internautów.

Spójna z wizerunkiem firmy

Wiemy, jak ważna dla wielu firm jest identyfikacja wizualna marki. Dlatego cały design tej strony został zaprojektowany tak, by był zgodny z wizerunkiem firmy. No i oczywiście tak, żeby strona wyglądała nowocześnie i atrakcyjnie!

Dowolna funkcjonalność

A co, jeśli klient potrzebuje nietypowego rozwiązania na stronie? Czegoś, czego próżno szukać u konkurencji? Nie ma problemu - nasi programiści coś wymyślą. Najlepszym tego dowodem jest niniejsza strona.

Sprawność techniczna

Ta strona działa szybko i bez błędów zawsze i wszędzie. Na każdym urządzeniu. W każdej przeglądarce. U każdego internauty. Narzędzia testujące (i nasi programiści) dają jej zielone światło!

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

KosmetykaProfesjonalna.pl to rozbudowany portal internetowy z nowinkami i wartościową wiedzą dla kosmetyczek i innych profesjonalistów branży beauty.

Wiele pracy włożyliśmy w to, by stworzyć witrynę w jej obecnej postaci. Jej głównymi zaletami są:

  • przejrzysty i czytelny układ,
  • design zgodny z identyfikacją wizualną marki,
  • responsywność
  • możliwość rejestracji czytelników w zamian za dodatkowe funcjonalności.

Udało nam się stworzyć sprawnie działający magazyn online. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i wygodą przeglądania. Dzięki temu z każdym miesiącem przyciąga coraz więcej lojalnych czytelników.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.