Realizacja - Kompleks Montaż | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
strona wizytówka
Branża klienta: 
przemysł
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Maksymalizacja sprzedaży

Ta strona ma jeden cel - sprzedawać. Zaprojektowaliśmy ją tak, by internauci zrobili dokładnie to, co chcemy, żeby zrobili. Odpowiednio wyeksponowana oferta, łatwo dostępna możliwość kontaktu, perswazyjne wezwania do działania - a to tylko przykłady!

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Przejrzysty i czytelny układ

Już po pierwszym rzucie oka na tę stronę wiadomo, gdzie szukać jej najważniejszych treści i funkcjonalności. Czytelna czcionka, białe spacje, właściwy kontrast, subtelne wyróżnienia - nie zapomnieliśmy o niczym.

Animowany slajder

Jak w sposób atrakcyjny i przykuwający uwagę wyróżnić to, co najważniejsze na stronie? W tym przypadku naszą odpowiedzią jest animowany slajder. Dzięki temu potencjalny klient nie musi szukać interesującej go oferty - to oferta znajduje jego!

Responsywność

Ta strona wygląda równie dobrze na wszystkich urządzeniach! Niestraszne jej smartfony, komputery stacjonarne ani tablety. Cała jej zawartość - obrazy, menu, tekst i inne - dopasowuje się do szerokości ekranu. Dbamy o wrażenia wszystkich internautów.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Firma Kompleks Montaż oferuje usługi w zakresie kompleksowej realizacji, modernizacji, eksploatacji i serwisowania węzłów cieplnych i kotłowni.

Firma potrzebowała skutecznej promocji swoich usług w internecie.

Owocem naszych prac jest sprzedażowa strona firmowa. Z jednej strony wyróżnia ją prostota, przejrzystość i czytelność wirtualnej wizytówki. Z drugiej zaś atrakcyjny wygląd spójny z identyfikacją wizualną marki, animowany slajder i wyróżnienie kluczowej korzyści dla klienta (serwis 24h na dobę) w menu głównym na stronie.

Dzięki temu bez zbędnego rozpychania witryny sprawiliśmy, że skutecznie prezentuje i sprzedaje usługi firmy.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.