Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Rozbudowana strona
Branża klienta: 
zdrowie i uroda
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
pozycjonowanie
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Przyjazna niepełnosprawnym

Pamiętamy o potrzebach osób niepełnosprawnych. Ta strona jest dostosowana do czytników ekranowych. Dzięki temu jej przeglądanie przez osoby z wadami wzroku jest nie tylko możliwe, ale wręcz komfortowe i wygodne.

Wysokie pozycje w Google

Tę witrynę odnajdziesz na pierwszych stronach z wynikami wyszukiwania w Google dla wielu fraz kluczowych. Równie łatwo może tego dokonać wielu potencjalnych klientów firmy. Co to oznacza? Większe szanse na sprzedaż online!

Większy ruch na stronie

Nasze działania sprawiły, że ta strona jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów niż przedtem. Witryna jest nasycona wybranymi słowami kluczowymi, które przyciągają więcej klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Poczytne artykuły na blogu

Artykuły na blogu znajdującym się na tej stronie cieszą się wyjątkową popularnością wśród internautów. To rozbudowane, ciekawe i wartościowe treści, któe podobają się również robotom Google. Efekt? Wysokie pozycje w wyszukiwarkach i liczni czytelnicy!

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

KCOTR to Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych w Katowicach.

KCOTR potrzebowało witryny, na której osoby niepełnosprawne mogłyby przejrzeć ofertę licznych turnusów i wybrać ośrodek rehabilitacyjny dla siebie.

I dokładnie to umożliwia przygotowana przez nas strona internetowa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje:

  • prosta i zrozumiała struktura witryny,
  • atrakcyjne wizytówki ośrodków rehabilitacyjnych,
  • przyjazność osobom niepełnosprawnym,
  • aktualne katalogi do pobrania w postaci plików pdf.

Oprócz tego pomagamy rehabilitantom znaleźć ofertę KCOTR w sieci. Przy jej pozycjonowaniu szczególny nacisk położyliśmy na wartościowe treści na blogu firmowym.

Aktualnie witrynę KCOTR odwiedzają liczne osoby zainteresowane turnusami rehabilitacyjnymi. Dzięki wygodnej i przejrzystej prezentacji ofert ośrodków rehabilitacyjnych każdy z nich może tu znaleźć turnus w sam raz dla siebie.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt