Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Rozbudowana strona
Branża klienta: 
zdrowie i uroda
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
pozycjonowanie
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Sortowanie i filtrowanie produktów

Na tej witrynie jest możliwe sortowanie i filtrowanie produktów według ich najważniejszych parametrów, jak cena czy nazwa. To wielkie ułatwienie dla klientów każdego e-sklepu. I większa szansa na to, że klient znajdzie (i kupi) interesujący go produkt.

Wysokie pozycje w Google

Tę witrynę odnajdziesz na pierwszych stronach z wynikami wyszukiwania w Google dla wielu fraz kluczowych. Równie łatwo może tego dokonać wielu potencjalnych klientów firmy. Co to oznacza? Większe szanse na sprzedaż online!

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Global Pharma to producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych.

Global Pharma zapragnęła strony firmowej, dzięki której mogłaby zaprezentować swoją ofertę klientom B2B w internecie.

Postawiśmy na profesjonalną stronę wizytówkę. Internauci mogą na niej łatwo i szybko odnaleźć interesujące ich usługi oraz równie sprawnie skontaktować się z handlowcami Global Pharmy.

Osobiście dopilnowaliśmy, by stronę odnajdowały osoby decyzyjne z aptek i innych firm sektora farmaceutycznego. Jak? Pozycjonując ją, rzecz jasna.

Cel został osiągnięty w 100% - stronę odwiedzają setki potencjalnych klientów miesięcznie.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt