Realizacja - Clivencold | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
strona wizytówka
Branża klienta: 
przemysł
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę Przeczytaj referencję

Mocne strony

Spójna z wizerunkiem firmy

Wiemy, jak ważna dla wielu firm jest identyfikacja wizualna marki. Dlatego cały design tej strony został zaprojektowany tak, by był zgodny z wizerunkiem firmy. No i oczywiście tak, żeby strona wyglądała nowocześnie i atrakcyjnie!

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Maksymalizacja sprzedaży

Ta strona ma jeden cel - sprzedawać. Zaprojektowaliśmy ją tak, by internauci zrobili dokładnie to, co chcemy, żeby zrobili. Odpowiednio wyeksponowana oferta, łatwo dostępna możliwość kontaktu, perswazyjne wezwania do działania - a to tylko przykłady!

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Przyjazna, intuicyjna nawigacja

Dzięki zrozumiałemu, responsywnemu menu strony użytkownicy każdego urządzenia bez problemów się po niej poruszają. W kilka chwil dotrą dokładnie tam, gdzie chcą. I to z praktycznie dowolnego miejsca na stronie.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Clivencold to firma zajmująca się projektowaniem, montażem i instalacją systemów wentylacji, klimatyzacji i automatyki oraz pomp ciepła.

Clivencold postawiło nam jeden cel: przygotować profesjonalną, nowoczesną stronę internetową dla firmy.

Nasz klient – nasz pan! Clivencold otrzymało stronę wizytówkę:

  • atrakcyjną i spójną z identyfikacją wizualną firmy;
  • prostą, przejrzystą i intuicyjną;
  • posiadającą mechanizmy wsparcia sprzedaży, np. wezwania do działania (CTA).

 

Gdy któregoś dnia postanowimy stworzyć poradnik projektowania stron internetowych, witryna firmy Clivencold z pewnością zostanie wykorzystana jako przykład wzorowej realizacji.

 

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.