Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
strona wizytówka
Branża klienta: 
doradztwo
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
strony internetowe
Zobacz stronę

Mocne strony

Spójna z wizerunkiem firmy

Wiemy, jak ważna dla wielu firm jest identyfikacja wizualna marki. Dlatego cały design tej strony został zaprojektowany tak, by był zgodny z wizerunkiem firmy. No i oczywiście tak, żeby strona wyglądała nowocześnie i atrakcyjnie!

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd

Co decyduje o sukcesie witryny internetowej? Przede wszystkim jej wygląd. Ta strona jest przejrzysta, estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami projektowania stron www. Dzięki temu - podoba się internautom!

Blog

Właściciel tej witryny potrzebował sposobu na regularną komunikację z internautami. Umieściliśmy więc na niej blog. To dzięki niemu firma może m.in. łatwo i szybko publikować ciekawe posty, prezentować videorelacje i dzielić się nowinkami z firmy.

Skuteczna strona kontaktowa

Strona kontaktowa to jedno z najważniejszych miejsc na tej witrynie. Potencjalni klienci znajdą tu wszystko to, co niezbędne do kontaktu. Wygodny formularz kontaktowy, pełne dane kontaktowe, no i mapka dojazdu - pamiętaliśmy o wszystkim.

Prosta struktura

Dobrze przemyślana, logiczna struktura - ta strona maksymalnie upraszcza poruszanie się po niej. Internauta bez problemów dociera tam, gdzie chce... i gdzie my chcemy, żeby się znalazł. A najlepsze, że wystarczy do tego kilka kliknięć.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Business Advisors to firma doradcza oferująca usługi w zakresie działań PR, doradztwa biznesowego, pośrednictwa finansowego i przygotowania powierzchni handlowych.

Firma potrzebowała nowoczesnej strony internetowej, dzięki której mogłaby budować wizerunek firmy profesjonalnej. Firmy, z której usług po prostu warto skorzystać!

Dlatego tworząc witrynę dla Business Advisors postawiliśmy na:

  • nowoczesny i atrakcyjny wygląd spójny z identyfikacją wizualną marki,
  • blog firmowy,
  • prostą strukturę i intuicyjną nawigację,
  • skuteczną stronę kontaktową.


Business Advisors otrzymało od nas witrynę internetową, do której idealnie pasuje określenie "profesjonalna wizytówka internetowa firmy". A do tego skuteczna.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt