Realizacja - Ale Ubaw | Famatech

Szczegóły

Rodzaj strony internetowej: 
Rozbudowana strona
Branża klienta: 
organizacja imprez
System zarządzania treścią: 
Drupal 7
Typ realizacji: 
pozycjonowanie
Zobacz stronę

Mocne strony

Wysokie pozycje w Google

Tę witrynę odnajdziesz na pierwszych stronach z wynikami wyszukiwania w Google dla wielu fraz kluczowych. Równie łatwo może tego dokonać wielu potencjalnych klientów firmy. Co to oznacza? Większe szanse na sprzedaż online!

Większy ruch na stronie

Nasze działania sprawiły, że ta strona jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów niż przedtem. Witryna jest nasycona wybranymi słowami kluczowymi, które przyciągają więcej klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Zoptymalizowana technicznie

Ta strona spełnia rygorystyczne normy jakościowe Google. Wszystkie elementy na stronie budują zaufanie witryny w oczach Google i wspomagają pozycjonowanie. Dzięki temu stronę można znacznie łatwiej odnaleźć na wysokich pozycjach w Google.

Podoba Ci się ta strona? Zapytaj o ofertę!

O realizacji

Ale Ubaw oferuje nietypową usługę – dostarczanie radości i rozrywki. Jak? Wynajmując atrakcje na imprezy i eventy.

Jednak branża ta jest zaskakująco konkurencyjna, więc naszemu klientowi wcale nie było do śmiechu. Postanowił skorzystać z naszej pomocy.

Na witrynie firmy Ale Ubaw postawiliśmy przede wszystkim na rozbudowę i optymalizację treści. Regularnie dodawaliśmy na bloga nowe artykuły, nie zabrakło też miejsca na opisy produktów i kategorii.

Efekt? 8 z 11 podstawowych pozycji trafiło do top 10 (i utrzymało się tam). Oczywiście w czołówce Google znalazło się też wiele dodatkowych fraz, z których wybrane prezentujemy poniżej.

A co z ruchem z Google? Ten od początku współpracy wzrósł o... 1346%

Obecnie nie współpracujemy już z Ale Ubaw. Miło nam jednak czasami zerknąć na wyniki witryny naszego eks-klienta i obserwować, że raz wypracowane efekty wciąż się utrzymują.

Wizualizacja

×

Zostaw numer, omówimy Twój projekt

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.