Pozycjonowanie stron internetowych

Jesteś tutaj

Wykonujemy pozycjonowanie stron internetowych, aby ułatwić odnalezienie Twojej oferty osobom szukającym jej w sieci. Stosujemy skuteczne i bezpieczne metody, dzięki którym zyskasz na długo mocną pozycję w rankingu wyszukiwarki google i innych. Najwyższy czas, aby Twoja strona naprawdę zaczęła pozyskiwać klientów!

Pozycjonowanie nowych stron

Optymalizacja stron internetowych

Audyty SEO stron WWW

Elementy składowe pozycjonowania stron internetowych

Przykładowe wyniki pozycjonowania

Jak pozycjonujemy strony WWW:

 1. Wykonujemy audyt SEO strony internetowej - sprawdzamy, jakie prace należy przeprowadzić na stronie internetowej. Co ważne - podstawowe sprawdzenie strony wykonujemy bezpłatnie, więc nie narażamy klienta na niepotrzebne koszty.
 2. Przeprowadzamy optymalizacje pod pozycjonowanie - gdy znamy mocne i słabe strony witryny internetowej, przeprowadzamy jej optymalizację, która ma przede wszystkim za zadanie informować o swojej zawartości użytkowników internetu. Zadbamy o odpowiednie wyeksponowanie twojej oferty, aby ten proces działał skutecznie!
 3. Responsywność - Strona ma działać poprawnie na smartfonie, tablecie i laptopie. Warto dopracować ten aspekt, gdyż większość ruchu już teraz pochodzi z urządzeń mobilnych.
 4. Intuicyjna obsługa strony i jej wygląd - co z tego że użytkownik trafi na naszą stronę, jeżeli po chwili z niej wyjdzie. Intuicyjność obsługi strony WWW powoduje, że ludzie łatwiej docierają do interesującej ich zawartości, a to skutkuje większą ilością konwersji. 
 5. Wartościowa funkcjonalność strony internetowej - dobra funkcjonalność to taka, która pomaga użytkownikom strony realizować ich cele. Warto zastanowić się, czego poszukują nasi potencjalni klienci i zadbać o zawarcie tego na stronie WWW.
 6. Budowa zaplecza strony - zdobywanie odpowiednich, wartościowych linków stanowi ważny element strategii budowania pozycji strony. Należy także wdrożyć obecność w social media np. stworzenie strony na Facebooku.
 7. Kampanie reklamowe - gdy wyniki strony są potrzebne natychmiast, warto wpleść w swoją strategię pozycjonowania kampanie reklamowe np. Google AdWords i Facebook Ads. 
 8. Monitorowanie, analizy i raportowanie - informujemy o postępach prac co miesiąc poprzez podsumowujący raport miesięczny, w którym zamieszczamy wyniki, skrócone podsumowanie wykonanych prac, a także planowane prace, uwagi i zalecenia.

Masz pytania? Nasz doradca jest do Twojej dyspozycji - skontaktuj się:

Piotr: +48 662 209 123 lub info@famatech.pl

Pamiętaj o szansach i zagrożeniach związanych z SEO

W pozycjonowaniu z jednej strony możemy zyskać pozycję w rankingu i klientów, a z drugiej strony możemy zostać usunięci z wyników za nieuczciwe praktyki pozycjonowania. Zespół Famatech stosuje strategie "White hat SEO" oraz "Content marketing". Możesz być spokojny o długoterminowe wyniki strony internetowej. Postaw na solidne i długotrwałe efekty - skorzystaj z pomocy rzetelnego kontrahenta.

Najważniejsze elementy pozycjonowania:

Przebudowa strony pod SEO

Strona internetowa powinna mieć odpowiednią strukturę kodu, aby się skutecznie pozycjonowała. Sprawdzamy i poprawiamy znaczniki HTML, weryfikujemy także prawidłowe zastosowanie standardów W3C.

Optymalizacja zawartości strony

Dobre wyniki stron www to przede wszystkim wartościowe dla użytkownika treści interesujące użytkowników, wartościowa funkcjonalność, a także stosowanie konwencji obowiązujących w internecie. 

Monitorowanie i analizy

Pozycjonowanie to długotrwały proces usprawnień i dostosowywania do obowiązujących trendów. Monitorowanie ruchu i analizy wyników dają trafne działania, które przekładają się na wyniki strony.

Co wybrać?

Jeżeli masz pytania lub jeśli nie wiesz jeszcze, czego dokładnie potrzebujesz, to chętnie Ci doradzimy. Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy Twoją stronę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 •   wykonać bezpłatny audyt pod pozycjonowanie strony internetowej
 •   zoptymalizować stronę pod skuteczne pozyskiwanie klientów przez internet 
 •   możesz także otrzymać bezpłatnie pierwszą konsultację z zakresu SEO
 •   podpowiemy także czy i w jakim stopniu warto przeprowadzić kampanię reklamową online

Skontaktuj się z nami:

Otrzymasz bezpłatną konsultację i wycenę pozycjonowania lub za darmo wykonamy audyt SEO twojej strony

Piotr: +48 662 209 123 lub info@famatech.pl

lub zostaw dane kontaktowe - odezwiemy się do Ciebie:

Zostaw wiadomość
Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.