Tworzenie stron internetowych

Jesteś tutaj

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, które ułatwiają klientom odnaleźć Twoją ofertę w internecie. Tworzenie stron WWW to nasza specjalność od lat. Nasz doświadczony zespół ekspertów dba o nowoczesny wygląd, responsywność, zgodność ze standardami, optymalizację i funkcjonalność. Wyobraź sobie idealną stronę WWW, a my stworzymy ją  dla Ciebie.

Tworzenie nowych stron WWW

Modernizacja stron WWW

Audyty stron internetowych

Stworzone strony WWW - przykładowe realizacje

Cechy dobrej strony internetowej:

 • Zgodność ze standardami W3C - organizacji zajmującej się standaryzacją stron w internecie. Odpowiedniej jakości kod strony jest czytelny dla robotów wyszukiwarek internetowych, a one w zamian podsyłają na stronę większą liczbę potencjalnych klientów.
 • Optymalizacja pod skuteczne pozycjonowanie - strona internetowa ma przede wszystkim za zadanie informować o swojej zawartości użytkowników internetu. Zadbamy o odpowiednie wyeksponowanie twojej oferty, aby ten proces działał skutecznie!
 • Responsywność - czyli dostosowywanie się strony do wielkości ekranu urządzenia, na którym strona się wyświetla np. smartfon, tablet, laptop. Dodatkowo od 2015 roku Google faworyzuje strony, które poprawnie działają na urządzeniach mobilnych.
 • Nowoczesny wygląd i czytelny układ - strona internetowa powinna ułatwiać nawigowanie po jej podstronach. Intuicyjność obsługi strony WWW powoduje, że ludzie łatwiej docierają do interesujących ich informacji, a to skutkuje większą ilością konwersji.
 • Wartościowa funkcjonalność strony internetowej - dobra funkcjonalność to taka, która pomaga użytkownikom strony realizować ich cele. Warto zastanowić się, czego poszukują nasi potencjalni klienci i zadbać o zawarcie tego na stronie WWW.

Pomożemy Ci zawrzeć wszystkie powyższe elementy na Twojej nowej stronie!

Masz pytania? Nasz doradca jest do Twojej dyspozycji - skontaktuj się:

Piotr: +48 662 209 123 lub info@famatech.pl

Najpopularniejsze typy stron WWW:

Podstawowa strona wizytówka

Podstawowa strona internetowa, która najczęściej zawiera najważniejsze informacje np. informacje o firmie, ofertę, galerię, dane kontaktowe, formularz kontaktowy, ale także zaimplementowaną analitykę strony.

Rozbudowana strona WWW

Zaawansowane strony internetowe do których na zlecenie możemy wykonać dowolną funkcjonalność. Włącznie z dedykowanymi systemami typu: CMS, CRM, BOK itp.

Sklep internetowy

Wyspecjalizowane strony do handlu przez internet. Mogą to być małe strony lub rozbudowane serwisy. Często występują w nich funkcjonalności typu: automatyczna obsługa klienta, połączenie z systemem magazynowym, płatności online.

Co wybrać?

Jeśli nie wiesz jeszcze, czego dokładnie potrzebujesz, to chętnie Ci doradzimy. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy dla Ciebie analizę Twoich potrzeb i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 •   prostą lub rozbudowaną stronę internetową
 •   system CMS, który umożliwia Ci edycję treści
 •   szablon lub dedykowaną grafikę
 •   bezpłatną wycenę strony
 •   bezpłatny audyt aktualnej strony
 •   dowolną funkcjonalność

Chcesz więcej? Zobacz więcej naszych realizacji stron internetowych

Skontaktuj się z nami:

Otrzymasz bezpłatną konsultację i wycenę stworzenia strony lub za darmo wykonamy audyt twojej aktualnej strony

Piotr: +48 662 209 123 lub info@famatech.pl

lub zostaw dane kontaktowe - odezwiemy się do Ciebie:

Zostaw wiadomość
Proszę zostawić wiadomość, a wkrótce się z Panem/Panią skontaktujemy.